İnanöz Turizmİnanöz Turizm
Forgot password?

Romantik Yol- Orta Avrupa Turu 400 TL

inanöz5

Romantik Yol- Orta Avrupa Turu Hakkında Genel Bilgi

Wüzrburg (1 Gece 3* Sup / 4* Hotel) Augsburg (1 Gece 3* Sup / 4* Hotel) Füssen (1 Gece 3* Sup / 4* Hotel) 4 Gece (4 Kahvaltı) Türk Hava Yolları Istanbul – Münih – Istanbul

1.GÜN İSTANBUL – MÜNİH – WÜRZBURG

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde PRONTOTOUR kontuarında saat 04:00’da buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK 1629 nolu tarifeli seferi ile saat 06:45’de Münih’e hareket, saat 08:30’da varış. İnişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle Würzburg’a hareket. (Münih – Würzburg şehirlerarası otobüs yolculuğu sırasında tüm grubun katılımıyla gerçekleşen ekstraNürnberg turu.) Varışımızı takiben şehir turu. Görülecek yerler: Kraliyet Sarayı, Marienberg Kalesi, Katedral, Eski Köprü, Marienkapelle Kilisesi, Belediye Binası ve Müzesi, Eski Eserler Müzesi… Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2.GÜN WÜRZBURG – AUGSBURG

Sabah kahvaltı sonrası Romantik Yol güzergahı üzerindeki ilk durağımız Rothenburg. Olağanüstü masalsı bu şehri doyasıya gezdikten sonra 2.en güzel durağı olan Dinkelsbühl‘a hareket. Son durağımız olan Augsburg‘a varışımızı takiben şehir turu. Görülecek yerler: Tarihi Maximilian Caddesi, Rönesans ve Barok tarzındaki saraylar, Azize Anna Kilisesi, Maximilian Müzesi, Belediye Sarayı ve şehrin diğer önemli yerleri. Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

3.GÜN AUGSBURG – FÜSSEN

Sabah kahvaltısı sonrası Romantik Yolculuğumuza devam ediyoruz. İlk durağımız Landsberg am Lech. Kısa bir gezi ardından Romantik Yolu oluşturan bir çok köy ve kasabadan geçip Füssen’e ulaşıyoruz. Son konaklama noktamız olan Füssen’de şehir turu. Görülecek yerler: Şehir Merkezi, Belediye Binası ve dar sokakları ve şehrin diğer önemli yerleri… Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Schwangou kasabası ve Neuschwanstein Şatosu turuna katılma imkanı. Romantik Yol’ un incisi olarak kabul edilen ve Disneyland’ın ambleminde de kullanılan masalsı Neuschwanstein Şatosu’nu geziyor ve hemen karşısında ki Hohenschwangau Şatosunu görüp resim çekme fırsatını değerlendiriyoruz. Geceleme otelimizde.

4.GÜN FÜSSEN – MÜNİH – İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası Münih’e hareket. Varışımızı takiben şehir turu. Görülecek yerler: Marienplatz, Belediye Binası, Viktualienmarkt, Bavyera Eyalet Tiyatrosu, Frauenkirche … Akşamüzeri havalimanına transfer. Türk Hava Yolları TK 1636 nolu tarifeli seferi ile saat 20:30’da İstanbul’a hareket, saat 00:10’da varış ve turumuzun sonu.

NOT

3 kişilik odalarda ilave yatak standardı farklı olabilir.
Şehirlerarası transfer sırasında yapılan ekstra turlar tüm grubun katılımı ile gerçekleşir. Katılmayan misafirlerimiz uygun bir mola noktasında vakit geçirebilirler.

Ekstra turlarımız yeterli katılım sayısı ile gerçekleşmektedir.