İnanöz Turizmİnanöz Turizm
Forgot password?

Ege Üçlemesi Turu 5 Gece

EK HİZMET BEDELLERİ FİYATA DAHİLDİR

HER HAFTA CUMA, CUMARTESİ, PAZAR AKŞAMLARI HAREKET

7 GECE 8 GÜN 5 GECE OTEL KONAKLAMASI

Mavi İle Yeşilin Buluştuğu Kıyılara Yolculuk, Doğa , Tarih , Deniz , Kum , Güneş , Heyacan

Bodrum , Azmak Çayı , Gökova Körfezi , Dalyan Oniki Adalar , Hisarönü Körfezi

6 Farklı Mavi Yolculuk Tekne Turu

Su Eğlence Merkezi Aqua Park Turu

2 Gece Bodrum, 2 Gece Marmaris, 1 Gece Fethiye Konaklama

 
1.GÜN
HAREKET

Değerli misafirlerimiz 21.30 Yenibosna Yanyol BP Otoparkı ( Yenibosna Airport Outlet Center 50 Metre Yanında Havalimanı Tarafına Doğru)22.00 Harbiye Cumhuriyet Caddesi Anı Tur Merkez Ofis Önü – 23.00 Göztepe Medeniyet Üniversitesi Otoparkı ( E – 5 Uzunçayır  – Göztepe Yolu Üzerinde Yan Yol İstikametinde )  – 23.15 Kartal Yemek Center – 23.30 Çayırova Mc Donalds Önünden hareket ile gece yolculuğumuza başlıyoruz.

 2.GÜN

SELÇUK – KUŞADASI – ŞİRİNCE – ESKİ RUM EVLERİ – ŞİRİNCE ŞARAPLARI – ADALAND AQUPARK TURU – BODRUM

Değerli misafirlerimiz, 00.00 İzmit Halk Evi Durağı ( İzmit – Adapazarı yönünden ) – 02.00 Bursa Almira Otel önünden 07.30’da Ege Üniversitesi Bornova Sapağı Önünden sizleri otobüsümüze alıyoruz. Otobüsümüzde sizlere ikram edeceğimiz yemek paketi ve ikramlarımız eşliğinde Bursa – Balıkesir – İzmir güzergâhını takiben Kuşadası  – Selçuk’a hareket ediyoruz. Sabah 08.30’da Şarabı ve Eski Rum Evleri ile meşhur; evleri, çarşısı ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince’ye varıyoruz. Şirince’de verilen serbest kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz için (Ekstra) Avrupa’nın ve Türkiye’nin en büyük, en gözde su eğlence merkezi olan Adaland sizleri sırılsıklam bir eğlence ve heyecan dolu aktiviteler için bekliyor olacak. Arzu eden misafirlerimiz yunuslar ile yüzebilirler.(Ekstra) Adaland Turumuz sonrası Bodrum’da bulunan otelimize hareket, akşam yemeği ve konaklama.

 Sabah Kahvaltısı: Otobüste Dağıtılacak Olan Lunch Box (Sandwich, Meyve Suyu, Eti Browni, Muz, Nane Şekeri)
Öğle Yemeği: Selçuk Çöp Şiş Menu (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama: Seçilen Otelde Konaklama Gerçekleştirilecektir.

Rota: İstanbul – Bursa (210 km) Bursa – Susurluk (115 km) Susurluk – İzmir (80 km) İzmir – Şirince  (87 km) Şirince –Adaland (20 km) Adaland- Bodrum (165 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 677 Km
Otele Giriş Saati: 19.00

 3.GÜN

TÜM GÜN BODRUM MAVİ YOLCULUK TEKNE TURU – DEVE PLAJI – ASPAT KOYU –MARTI KOYU – BAĞLA BEACH – AKVARYUM KOYU – YÜZME MOLALARI

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Bodrum Tekne Turumuza(1. Tekne Turu) çıkıyoruz. Tekne turumuzda Camel Beach (Deve Plajı), Aspat Koyu, Martı Koyu, Bağla Beach ve Akvaryum Koyu yüzme molaları ardından Mydos Kapısı ve Anfi Tiyatroyu görerek otelimize dönüyoruz. Akşam saatlerinde otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Arzu eden konuklarımızı Bodrum Barlar Sokağına götürüyoruz.(Ekstra)

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir

Öğle Yemeği: Bodrum Tekne: Tavuk, Salata, Makarna (12 TL)
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama: Seçilen Otelde Konaklama Gerçekleştirilecektir.

Rota: Otel – Liman (4 km) Liman – Otel (4 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 8 Km
Otele Giriş Saati: 19.00

4.GÜN
AZMAK ÇAYI – GÖKOVA KÖRFEZİ – GÖKOVA TEKNE TURU – GELİBOLU ADASI – İNCE KUM – SUALTI MAĞARALARI – LACİVERT KOY – SEDİR ADASI – AKYAKA BELDESİ – MARMARİS BARLAR SOKAĞI – MARMARİS

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Gökova’ya hareket ediyoruz. Gökova Körfezini yukardan fotoğraflamak için vereceğimiz molanın ardından, pancar motorunun ritmik sesi eşliğinde Azmak Çayı’ndan denize doğru bir gezinti yapıyoruz. Azmak Çayı Tekne Turumuz süresince (2. Tekne Turu), suyun 5 metre altındaki flora ve faunasını seyrediyoruz. Akyaka’nın güzelliklerini görünce “biz neden burada yaşamıyoruz” diyeceksiniz. Azmak Çayı Tekne Turumuzun güzelliği daha hafızanızdan silinmeden başka bir güzellik olan Gökova Tekne Turumuza (3. Tekne Turu) çıkıyoruz. Gelibolu Adası, İncekum, Sualtı Mağaraları, Lacivert Koy yüzme molaları ardından Sedir Adasına gidiyoruz. Sedir Adasında verilen molanın ardından Akyaka’ya geri dönüyoruz. Akyaka Beldesinden bedenen ayrılırken ruhumuzu da Gökova Körfezi’nde bırakıyor ve rotamızı Marmaris merkeze çeviriyoruz. Marmaris Şehir Turunun ardından otele varış. Akşam yemeği ve konaklama. Arzu eden konuklarımızı Marmaris Barlar Sokağına götürüyoruz.(Ekstra)

 Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir

Öğle Yemeği: Gökova Tekne: Köfte Ve Tavuk, Makarna, Salata, Karpuz (13 TL)

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama: Seçilen Otelde Konaklama Gerçekleştirilecektir.

Rota: Otel- Akyaka Liman (139 km) Akyaka Liman – Otel (33 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 172 Km
Otele Giriş Saati: 19.30

5.GÜN
MARMARİS – HİSARÖNÜ KÖRFEZİ – ORHANİYE KOYU – SELİMİYE KOYU – DİŞLİCE ADASI – KAMELYA ADASI – BOZBURUN YARIMADASI – KIZKUMU BÜKÜ – BAYIRKÖY

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası Hisarönü Körfezi tekne turumuza (4.Tekne Turu) çıkıyoruz. Hisarönü Körfezinde ki Orhaniye Koyu, Selimiye Koyu ve ilginç kaya şekillerinden ismini alan Dişlice Adası ve 150 yıllık manastırı ile meşhur olan Kamelya Adasında doğal güzellikler eşliğinde yüzme molaları veriyoruz. Bu turumuzda Bozburun Yarımadasının dalgalarla oluşmuş ilginç kaya şekilleri, denizin muhteşem lacivertliği ve koylardaki ağaçların suya yansımış yeşili ile dipteki kumun sarı rengi bizi büyüleyecek. Sonrasında Kızkumu Bükünde denizin içine doğru 200 m yürüdükten sonra, çam ballarıyla meşhur Bayırköy’e gidiyoruz. Çeşitli balların tadına bakıp, 2000 yıllık asırlık çınarın etrafında dolaşırken, gözleme yiyip ayranlarımızı yudumlayarak günün yorgunluğunu atıyoruz sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir

Öğle Yemeği: Hisarönü Tekne: Tavuk Izgara, Pilav, Salata (13 TL)

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama: Seçilen Otelde Konaklama Gerçekleştirilecektir.

Rota: Otel – Hisarönü Koyu (20 km) Hisarönü Koyu – Otel (20 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 40 Km

Otele Giriş Saati: 19.00

 6.GÜN

ÂŞIKLAR YOLU – DALYAN TEKNE TURU – İZTUZU PLAJI – CARETTA & CARETTA KAPLUMBAĞALARI – BELCEKIZ KOYU – ÖLÜDENİZ – KAYAKÖY – FETHİYE

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Marmaris’ten ayrılıyoruz. İlk durağımız Türk filmlerinde görebileceğiniz güzellikte bir ağaç tüneli olan Âşıklar Yolu, aşk üzerine dileklerimizi Âşıklar Yolunda tutup grup fotoğrafı çektiriyoruz. Sonrasında Karia Uygarlığı’nın önemli kentlerinden biri olan (Kaunos Antik Kenti’nin karşısında), bugün balık kapanlarıyla meşhur Dalyan Kasabasından Dalyan Tekne Turumuza(5. Tekne Turu) çıkıyoruz. Sazlıklar arasından geçerek M.Ö. 4. yy tarihlenen Dalyan’ın simgesi Kaunos Kral Kaya Mezarlarını görüyoruz. Caretta & Caretta Kaplumbağalarının Akdeniz’deki en önemli üreme alanı olan İztuzu Plajında yüzme molasının ardından Fethiye’ye doğru yol alıyoruz. Sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendini Babadağ’dan aşağıya atan Belcekız’ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belcekız Koyunu görüp, Ölüdeniz’de yüzme molası veriyoruz. Sonrasında eski adı Levissi olan Kayaköy’e doğru yol alıyoruz. Lozan Antlaşması’nın sonucunda mübadele ile terk edilmiş eski bir Rum köyü olan Kayaköy’ü gezerken 1920’li yılları yaşayacak, sokaklarında dolaşırken o dönem insanlarının yaşantılarından esintiler bularak onların hüzünlü gidiş öykülerine ortak olacaksınız. Kayaköy gezisinin ardından akşam yemeği ve konaklama. Fethiye Barlar Turu (Ekstra)

 Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir

Öğle Yemeği: Dalyan Restaurant: Zengin Açık Büfe Menüsü,15 Çeşit Soğuk Meze (18 TL)
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama: Seçilen Otelde Konaklama Gerçekleştirilecektir.

Rota: Otel –  Aşıklar Yolu (28 km) Aşıklar Yolu – Dalyan (55 km) Dalyan – Ölüdeniz (73 km) Ölüdeniz – Kayaköy (8 km) Kayaköy – Otel (13 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 177 Km
Otele Giriş Saati: 19.00

 7.GÜN

ONİKİ ADALAR MAVİ YOLCULUK TEKNE TURU – KIZIL ADA – GÖCEK ADASI – TAVŞAN ADASI –YASSICILAR ADASI – ŞÖVALYE ADASI – YÜZME MOLALARI – YAKAPARK – FETHİYE – SAKLIKENT KANYONU

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası Fethiye’nin ve Göcek’in bir birinden güzel koy ve adalarında yunuslar gibi özgürce yüzebileceğimiz, maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyacağımız Oniki Adalar Tekne Turumuza (6.Tekne Turu) çıkıyoruz. (Kızıl Ada, Göcek Adası, Tavşan Adası  , Yassıcılar Adası, Şövalye Adası ve yüzme molaları ) tekne turu dönüşünde Xanthos Çayı olarak bilinen ve halk arasında Sarıçay olarakda adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen 18 km’lik Saklıkent Kanyonunda, buz gibi suya ayaklarımızı sokarak serinliyoruz. Akşam yemeğimizi Yakapark’da (Ekstra)alıyoruz. Akşam yemeğimiz sonrası Afyon – Kütahya – Adapazarı – Bilecik üzerinden İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz.

 Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir

Öğle Yemeği: Oniki Adalar Tekne: Balık Veya Köfte Veya Tavuk, Makarna, Salata (13 TL)
Akşam Yemeği: Tlos Yakapark Restaurant: Balık veya Izgara Seçeneği, Açık Büfe Salata (18 TL)
Konaklama: DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR.

Rota: Otel – Fethiye (6 Km) Fethiye – Saklıkent (40 km) Saklıkent – Afyonkarahisar (393 km) Afyonkarahisar – Bozüyük (118 km) Bozüyük – İstanbul (337 km)

Dinlenme Tesisleri: Bozüyük Ömür Dinlenme Tesisleri, Afyon Kolaylı Dinlenme Tesisleri,

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 873 Km

Toplam Tur Mesafesi: 1941 Km

İstanbul’a Varış Saati: 06.00 – 06.30

 8.GÜN

İSTANBUL DÖNÜŞ

Değerli misafirlerimiz, sabah 06.00 – 07.00 saatleri arasında İstanbul’a varış ve Bir başka Anı Tur organizasyonunda buluşmak üzere sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyor. Hoşçakalın…

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

*  Otellerde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

*  Mercedes Tourısmo veya Travego

Vb. Otobüsler İle Ulaşım

*  Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri

*  Anı Tur Otobüs İçi İkramları

*  Anı Tur Güvencesi

*  Açık Büfe 5 Sabah Kahvaltısı

*  Açık Büfe veya Set Menü 5 Akşam Yemeği

*  Ek Hizmetler

*  Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri – Tekne Turları

*  1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Tüm Öğlen Yemekleri
* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
* Tüm Özel Harcamalar
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
* Gece Turları

EK HİZMETLER BEDELİ KAPSAMI

Tur Programına Dâhil Tüm Müze Ve Ören Yeri Girişleri, Yardımcı Rehberlik Ücretleri, Otopark Ücretleri, Tekne Turları, Minibüs Ücretleri, Milli Park Giriş Ücretleri, Turlara Göre Değişen Ücretler Bu Kapsamdadır. Müze Kart Sahibi Misafirlerimiz, Engelli Kart Sahibi Misafirlerimiz, Sarı Basın Kartı Sahibi Misafirlerimiz, 7 – 17 Yaş Çocuk Ve 65 Yaş Üstü Misafirlerimiz Bu Kimliklerini İbraz Etmek Kaydı İle Katılınan Paket Turun İndirim Oranına Göre Ek Hizmet Ücretlerinden 40 TL’ye Varan İndirimlerden Yararlanabilirler. Ek Hizmet Bedelinden İndirimli Olarak Faydalanan Misafirler, İndirime Konu Olan Kimlik ya da Belgelerini Turda İbraz Edemedikleri Takdirde, Müze Giriş Ücretlerini Kendileri Öderler (Müze Kart Verilmez). Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmayan Misafirler (Yabancı Uyruklu Misafirler) İndirimli Ek Hizmet Seçeneğini Seçip, Turdaki Müze Girişlerini Kendileri Ödeyecektir. Müze Kart Verilen Turlarda Müze Ve Ören Yeri Girişleri, Anıtur’un Misafirlerine Verdiği Müze Kart İle Gerçekleştirilecektir.

İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ KAPSAMI

Tura Çıkış  Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 20 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 25 TL’dir. Uçaklı Turlarda İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)

 

ÖNEMLİ: Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Müze Ören Yeri Ücreti Ödemez.

ÖNEMLİ NOT

Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında ve Tek Bir Çocuk İçin Uygulanabilir. Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı Ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0–6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. 2 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Tur İçeresinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilemez. Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez. Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Oturma Düzeni Birer Sıra Kaydırılarak Rotasyon Uygulaması Gerçekleştirilir. Uçaklı Turlarda Kademeli Fiyat Uygulaması Geçerlidir. Uçakların Doluluğu Arttıkça Tur Fiyatları da Artmaktadır. Uçaklı Turlarda Anıtur, Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Atatürk Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen’e ya da Tersi Değişikliklerde Anıtur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadır. Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, Anıtur’un Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur. Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir. Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan Anı Tur’un Sorumluluğu Yoktur. Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 20 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Anı Tur’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda Anı Tur İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir.

DİĞER

ÖNEMLİ:

* İlk gün gezi otele girmeden başlayacağından yüzme için gerekli kıyafetlerinizi ayrı bir şekilde hazırlayınız.

* Programlarımızda Gerçekleştirilen Tekne Turlarımızda Yüzme Molaları İçin Belirttiğimiz Koyların Hangilerinde Mola Verileceğine – Yoğunluk, Rüzgâr Yönü Ve Şiddeti, Berraklık, Denizdeki Akıntı Vb.- Etkenlerden Dolayı Tekne Kaptanı Tarafından Karar Verilir.

* Gece Turları, Ekstralar; Tüm Gece Turları Ekstra Olup Katılıma ve Kişi Sayısına Bağlı Olarak Gerçekleştirilir.

İKLİMİ

Akdeniz iklimi, yaz sıcaklığı güneş ışınlarının düşme açısına, kuraklık ise alçalıcı hava hareketlerine bağlıdır. En sıcak ay ortalaması 26-28 °C, en soğuk ay ortalaması 8-10 °C dir. Yıllık sıcaklık ortalaması 18 °C dir. Kar yağışı ve don olayı çok ender görülür. En fazla yağış kışın, en az yağış yazın düşer. Kışın görülen yağışlar cephesel kökenlidir. Cephesel yağışlar en fazla bu iklimde görülür. Yıllık yağış miktarı yükseltiye göre değişir. Ortalama 600 -1000 mm arasındadır. Yağış rejimi düzensizdir. Bitki örtüsü Kızılçam ormanlarıdır. Alçak alanlarda (0-800 m) Makiler bu ormanların tahribiyle oluşmuştur. Maki yaz kuraklığına, dayanabilen; Mersin, Defne, Kocayemiş, Zeytin, Zakkum Keçiboynuzu gibi kısa bodur ağaçlardan meydana gelen bir bitki topluluğudur.

 ÖĞLEN YEMEĞİ DETAYLARI

2.Gün Öğlen Yemeği: Şirince Köyü Serbest Öğlen Yemeği Menü Fiyatları Geçerli

3.Gün Öğlen Yemeği: Bodrum Tekne, Köfte, salata, Makarna = 12 TL

4.Gün Öğlen Yemeği: Gökova Tekne: Köfte ve Tavuk, Makarna, Salata = 13 TL

5.Gün Öğlen Yemeği: Hisarönü Tekne, Tavuk , Makarna = 13 TL

6.Gün Öğlen Yemeği: Dalyan Restorant, Zengin Açık Büfe Menüsü, 15 Çeşit Soğuk Meze = 18 TL

7.Gün Öğlen Yemeği: Oniki Adalar Tekne, Balık veya Izgara Seçeneği ( Tavuk ), Makarna = 13 TL

TEKNELER

Bodrum; 60 kişilik, 25 mt uzunluğunda 5 Mt Genişliğinde Ege tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, Alt kat Restoran oturma salonu

 Azmak Başı; 15 kişilik, 7 metre Uzunluğunda 2 mt genişliğinde Tek motorlu, Sandal Tarzında tekne

 Gökova; 60 kişilik, 25 mt uzunluğunda 5 Mt Genişliğinde Ege tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, Alt kat Restoran oturma salonu.

 Hisarönü; 60 kişilik, 25 mt uzunluğunda 5 Mt Genişliğinde Ege tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, Alt kat Restoran oturma salonu.

 Dalyan; 45 kişilik, Standart dalyan tipi teknelerdir. Bölgedeki doğal yaşamı etkilemesinden dolayı bütün tekneler aynı standartta yapılmıştır.

 12 Adalar; 160 kişilik 35 mt uzunluğunda 6 mt genişliğinde Ege tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, Alt kat Restoran oturma salonu.

 DİĞER DETAYLAR

Aqua park; Adaland 3 bağımsız parktan oluşuyor.

A) Aquapark:  Ekstra

B) Dolphinpark: Fok ve yunus gösterileri düzenleniyor.
Fiyat: 0 – 3 yaşa kadar ücretsiz, 3 – 9 yaş arası kişi başı 15 TL’den itibaren TL 9 yaş üzeri kişi başı 20’TL den itibaren

C) Seapark: Yapay kum ile tropik kumsalda güneşlenmek, yunuslar ile beraber yüzmek, köpekbalıklarının bulunduğu havuza tel kafes içinde girmek, vatosların bulunduğu havuza girip eliniz ile onları beslemek ve dev mercan resifi şeklinde düzenlenmiş olan havuza şnorkelle dalarak muhteşem balıkları görmek için dizayn edilmiş olan bu parkta öğlen yemeği ücreti de fiyata dâhildir. Fiyat: 0 – 3 yaşa kadar ücretsiz, 3 – 9 yaş arası kişi başı 55 TL’den itibaren. 9 yaş üzeri kişi başı 70 TL’den itibaren

 Paragliding ( Yamaç Paraşütü ) : Özel olarak dizayn edilmiş 42 m2 büyüklüğünde olan iki kişilik yamaç paraşütü ile gerçekleştirilen uçuşlara tandem denir. Tandem uçuşlarında paraşütü bu konuda deneyimli bir pilot kullanır; ikinci kişi ise yolcu durumundadır. Dünyanın en güvenli ve en güzel uçuş bölgelerinden biri olarak uluslararası üne sahip olan Fethiye, Ölüdeniz – Babadağ’dan 1992 yılından beri tandem uçuşları gerçekleştirilmektedir. Her uçuş yaklaşık bir saat sürer. Çocuklardan yaşlılara kadar her yaştaki insan rahatlıkla tandem uçuşu yapabilir. Yamaç paraşütünü, sağlık koşullarının uygunluğunu belirtmek suretiyle, 16 – 55 yas arası herkes yapabilir. Epilepsi, astım, kalp, bel ve omurga rahatsızlıkları olanlar yamaç paraşütüne katılamazlar.

OTOBÜSLER
MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15″ LCD monitör.

MAN FORTUNA: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15″ LCD monitör.

NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15″ LCD monitör.

TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15″ LCD monitör.

 MIDIBUSLER
ISUZU TURKUAZ: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

NOVO LUX: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

TEMSA PRESTIGE: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

MINIBUSLER
MERCEDES SPRİNTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

WOLKSWAGEN WOLT: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

NOT: Turlarımızda kişi sayısına göre, yukarıda belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanılır.