İnanöz Turizmİnanöz Turizm
Forgot password?

Ege & Akdeniz-8 Gün

Celebrity Equinox gemisinde Ege & Akdeniz programında 8 gün Balkonlu kabin kategorisinde tam pansiyon konaklama
16/07/2016 – 23/07/2016
ile 7 Gece – 8 Gün
BALKONLU KABİN

1.GÜN İSTANBUL SALI PAZARI
Karaköy / Salı Pazarı Limanında saat 13.00’da buluşma. Pasaport ve Gümrük kontrolü sonrası gemiye check-in işlemleri. Daha sonra kamaraların dağılımı, yerleşme ve serbest zaman. Gemimiz bu gece limanda 22.30’da ayrılacak.

2.GÜN DENİZDE
Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere bir çok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleride sizleri bekliyor.

3.GÜN MİKANOS
Mikonos’a sabah saat 07:30 da varış. Mikonos kasabası beyaz renkli dar sokakları ve küp seklindeki evleriyle en çok ziyaret edilen ve en pahalı Yunan Adası`dır. Adanın asıl müdavimlerini dünya jet sosyetesi oluşturur. Yunanistan`ın en gösterişli adalarından biri olan Mikonos 1615 yılında kurulmuş. Kumsallarıyla ünlü olan bu Ada`nın en iyi kumsalı güney kıyısında yer alıyor. Mikonos kasabasından 4 kilometre mesafede olan bu kumsalın adi Platis Gialos. Arkasında otel ve restaurantlarin yer aldığı bu kumsal adanın başlıca plajı. Mikonos; daracık sokakları, beyaz evleri, yollara taşmış pembe, beyaz çiçekleri ile bir Ege klasiği. En sıra dışı özelliği ise Ada`da yer alan Çıplaklar Kampı. Gemimizin bu gece limanda demir alacak. Geceleme gemide (Hava şartlarına göre limana inişler tekne ile yapılabilir)

4.GÜN MİKANOS-DENİZDE
Gemimiz gece 03.00’de limandan ayrılarak La Valetta’ya doğru yol alacak.

Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere bir çok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleride sizleri bekliyor.

5.GÜN VALETTA / MALTA
La Valetta varış saat 09:00. Burada arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra tura katılabilirler. Şovalyeler adası Malta’nın başkenti La Valetta gezimiz dünyanın en büyük kubbelerinden birini görebileceğiniz ve yerel halk tarafından mucizelere vesile olan bir yer olarak bilinen Mosta Katedrali ile başlıyor. Bir sonraki durağımız Malta’nın eski başkenti ve tipik bir ortaçağ kenti olan Mdina kentidir. Günümüzdeki başkent olan, surlarla çevrili ‘centilmenlerin centilmenler için yaptığı Valetta’da’ ilk durağımız Barracca Bahçeleri oluyor ve buradan, iki doğal limanı, romantik kır manzarasıyla birlikte şehrin muhteşem panoramasını göreceğiz. Tapınak Şövalyeleri tarafından 1577 de kurulmuş ve bir zamanlar şövalye konutu olarak kullanılmış St.John Katedrali’ni de gezdikten sonra alışveriş ve hafif bir şeyler atıştırarak yerel mutfağın tadına varabilmek için serbest zaman… Gemimizin hareketi saat 23:59

6.GÜN CATANIA / SİCİLYA
Catania varış saat 08:00. Katanya şehri Sicilya adasının doğusunda İyonyen Denizi sahillerinde Messina ile Sırakuza şehirleri arasında ve Etna yanardağı eteklerinde kurulmuştur. Şehrin hemen civarlarındaki deniz sahilleri yanardağ lavlarından ve siyah bazalt kayalarından kurulu büyük yarları içermektedir. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra tur ile çevreyi keşfedebilirler. Gemimizin hareketi saat 17:00

7.GÜN AMALFİ SAHİLLERİ / SALERNO
Salerno varış saat 07:00. Burada arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra tura katılabilirler. Bu turumuzda limon ağaçları, yemyeşil koyları ve falezleri ile dünyanın en güzel sahillerinden biri olan Amalfi’yi gezeceğiz. Bu sahiller doğal güzelliklerinden dolayı UNESCO dünya mirası listesine alınmıştır. Maiori, Minori, Atrani gibi küçük sahil kasabalarını geçerek Amalfi’ye ulaşacağız. Amalfi’de vereceğimiz molada içinde İstanbul’dan taşınmış olan Aziz Andreas’ın mezarı da bulunan çok eski ve ihtişamlı şehir katedralini de göreceğiz. Dönüşümüzde Salerno’yu da gezdikten sonra turumuz limanda bitecektir. Serbest zaman. Gemimizin hareketi saat 18:30

8.GÜN CIVITAVECCHIA / ROMA – İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN
Civitavecchia / Roma ‘ya varış saat 05:00. Kahvaltımızın ardından check-out işlemlerimizi yapıyoruz ve gemiden ayrılıyoruz. Havaalanına transferimizin ardından check-in işlemlerimizi yapıyoruz ve TK 1838 sefer sayılı uçak ile saat 13:45 de hareket ediyoruz. İstanbul Sabiha Gökçen’e yerel saat ile 17:15 de varış ve Turumuzun sonu.

İPTAL ŞARTLARI
Kayıt yapıldığı andan itibaren iptal edilmek istendiği taktirde %100 no show uygulanmaktadır.