İnanöz Turizmİnanöz Turizm
Forgot password?

Budapeşte – Viyana Turu 1,667 TL

viyana

1.GÜN İSTANBUL – BUDAPEŞTE

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde PRONTOTOUR kontuarında saat 08:00’de buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Havayolları PC 457 nolu tarifeli seferi ile saat 10:10’da Budapeşte’ye hareket, saat 11:20’de varış. Budapeşte’ye varışı takiben Budapeşte şehir turu. Görülecek yerler: Kahramanlar Meydanı, Andrassy Caddesi, Opera, Parlamento, Zincirli Köprü, Citadella Kalesi, Özgürlük Anıtı, Mathias Kilisesi, Elizabeth Köprüsü … Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Çigan Gecesi turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

2.GÜN BUDAPEŞTE

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra tam günlük Esztergom & Visegrad & Szentendre gezisi ve akşam ki ekstra Tuna nehrinde tekne gezisi turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

3.GÜN BUDAPESTE – VİYANA

Sabah kahvaltı sonrası özel otobüsümüzle Viyana’ya hareket. (Şehirlerarası otobüs yolculuğu sırasında ekstra Bratislavaturu) Varışımızı takiben şehir turu. Görülecek yerler: Opera Binası, Sanat Tarihi Müzesi, Parlamento Binası, Belediye Binası, Hof Theatre, Üniversite, Votiv Kilisesi, Maria Teresa Meydanı … Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Akşam arzu edenler için ekstra Grinzig Meyhaneler turuna katılma imkanı. Geceleme otelinizde.

4.GÜN VİYANA

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra yarım günlük Mayerling – Seegrotte( Viyana Ormanları Turu ) ile akşam ki ekstra Klasik Müzik Konseri turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

5.GÜN VİYANA – ISTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Schönbrunn Sarayı Bahçeleri turuna katılma imkanı. Akşamüzeri havalimanına transfer, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Havayolları PC 996 nolu tarifeli seferi ile saat 19:15’de İstanbul’a hareket, saat 22:30’da varış ve turumuzun sonu.

NOT

3 kişilik odalarda ilave yatak standardı farklı olabilir.
Şehirlerarası transfer sırasında yapılan ekstra turlar çoğunluğun katılımı ile gerçekleşir. Katılmayan misafirlerimiz uygun bir mola noktasında vakit geçirebilirler.

Ekstra turlarımız yeterli katılım sayısı ile gerçekleşmektedir.