İnanöz Turizmİnanöz Turizm
Forgot password?

Benelux – Paris Turu

  • inanözturizm2
  • inanözturizm1
  • inanözturizm5
  • inanözturizm3
  • inanözturizm4,
  • inanözturizm2
  • inanözturizm1
  • inanözturizm5
  • inanözturizm3
  • inanözturizm4,

1.GÜN İSTANBUL- AMSTERDAM (AMSTERDAM TEKNE)

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde siz değerli konuklarımızla Prontotour Kontuarı’nda saat 09:15’de buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Onur Havayolları’nın 8Q371 sefer sayısı ile 11:15’de Amsterdam’a uçuş. Yerel saat ile 14:00’de varış. varışımıza istinaden özel otobüsümüz ile panoramik Amsterdam şehir turu. Turumuz esnasında; Museum Square, Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Hard Rock Cafe göreceğimiz yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Amsterdam Tekne Turu’na katılabilirler. Tur bitiminde otelimize hareket ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.

2.GÜN AMSTERDAM (MARKEN & VOLENDAM – GRAND HOLLAND)

Sabah kahvaltısının ve tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberimizin düzenleyeceği ekstra Marken-Volendam Turu ve/veyaGrand Holland Turu’na yada her iki tura birlikte tam gün olarak katılabilirler. Tur sonunda otele geri dönüş ve geceleme otelimizde.

3.GÜN AMSTERDAM – (BRUGGE VE TEKNE TURU) – BRÜKSEL

Sabah odaların boşaltılması ve kahvaltının ardından Brüksel’e hareket (200 km). Yol üzerinde tüm grubun katılımı ile ekstra Brugge Ortaçağ Kenti ve Tekne Turu. Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini de gördükten sonra yarım saat sürecek tekne turumuzda Brugge şehrinin enfes manzarasını tekneden izleme fırsatı bulunacaktır. Brugge turumuzun ardından Brüksel’e hareket ve yapılacak panoramik şehir turumuzda; Kraliyet Sarayı, Adalet Sarayı, Brüksel Katedrali, Grand Place Meydanı, Manneken Piss Heykeli göreceğimiz yerler arasındadır. Ayrıca panoramik turumuzun bitimiyle Brüksel’in leziz çikolatalarından alma imkanını buluyoruz.  Şehir turumuzun ardından otelimize hareket ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.

4.GÜN BRÜKSEL – PARİS (SEINE NEHİR TURU – PARIS BY NIGHT)

Sabah kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve Paris’e hareket (310 km). Varışımızı takiben yapılacak panoramik olarak yapılacak Paris şehir turumuzda; Eiffel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un Mezarı, Obilisk Taşı ve Concorde Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Seine Nehir Turu’na katılabilirler. Yine arzu eden misafirlerimiz akşam üzeri düzenlenecek  Paris By Night Turu’na katılabilirler. Tur sonrasında otelimize hareket ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.

5.GÜN PARİS (PARİS KOMBİNE – LIDO SHOW)

Sabah kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberimiz tarafından düzenlenecek olan ekstra Paris Kombine (Eiffell Kulesi, Lüksemburg Bahçeleri, Notre Dame, Benlux Duty Free, Sacre Coure Kilisesi ve Ressamlar Tepesi) Turu’na katılma imkanı. Yine arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Lido Show Turu’na katılabilirler.Turumuzun ardından otelimize hareket ve geceleme otelimizde.

6.GÜN PARİS (DISNEYLAND TURU)

Sabah kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilen Disneyland Turu’na katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize geri dönüş. Geceleme otelimizde.

7.GÜN PARİS – LÜKSEMBURG (TRIER – REMICH & SCHENGEN)

Sabah kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve Lüksemburg’a hareket (360 km). Lüksemburg’a varışımıza istinaden panoramik şehir turumuz başlıyor. Lüksemburg şehir turu esnasında; Dük Sarayı, Belediye Sarayı ve Askeri Meydan görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz tur sonrası rehberimiz tarafından düzenlenecek olan ekstra Trier veya Remich & Schengen Turu’na katılabilir. Turumuzun ardından otele hareket ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.

8.GÜN LÜKSEMBURG – DÜSSELDORF – İSTANBUL

Sabah kahvaltının ardından en geç saat 10:00’a kadar odaların boşaltılması ve ardından İstanbul uçuşu için Düsseldorf hareket (230 km). Düsseldorf’a varışımıza istinaden Königsallee çevresinden panoramik şehir turumuz başlıyor. Tur sonrası İstanbul uçuşu için Düsseldorf Havalimanı’na hareket.  Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Onur Havayolları’nın 8Q416 sefer sayılı uçağı ile 15:20’de İstanbul’a uçuş ve 19:15’de Atatürk Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu.