İnanöz Turizmİnanöz Turizm
Forgot password?

Hakkımızda

imageframe-image

Biz Kimiz ?

İNANÖZ TURİZM’in 1924 yılında başladığı otobüs işletmeciliği tecrübesi, günümüzde turizm sektörünün her alanında kendisini göstermektedir. Turizm deneyimine sahip genç, dinamik ve yaratıcı kadromuz ile 1982 yılından itibaren İncirli ofisimizde otel, uçak bileti, tur paketleri, otobüs biletleri, hızlı tren bileti ve İDO biletleri hizmetleri sunmaktayız.

 

Neler Yapıyoruz ?

2008 yılından itibaren IATA (Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği) üyesi ve aynı zamanda THY yetkili satış acentası olarak uçak bileti ihtiyaçlarınızda en uygun seçenekleri sunarken; PRONTO TOUR, JOLLY TOUR, TOURISTICA, MNG TOUR, SETUR, VIP TURİZM, TATILBUDUR, ANI TOUR,TATİLSTİL, KAYA OTELLERİ yetkili acentası olarak yurtiçi – yurtdışı otel ve tur rezervasyonlarınızda da siz değerli misafirlerimize unutulmaz tatiller yaşatabilmek için yanınızdayız.
imageframe-image

Ek Hizmetlerimiz

Araç Kiralama

Farklı segmentlerde araç seçenekleriyle, bütçenize ve ihtiyacınıza uygun bireysel ve flo araç kiralama hizmeti hizmeti vermekteyiz.

Tatile tur ile değil de bireysel olarak gitmek istiyorsanız fakat vize işlemleri konusunda desteğe ihtiyacınız olduğunda da biz yardıma hazırız.

Tüm tatiliniz boyunca bizimle güvendesiniz.

Tur harici ulaşım ihtiyaçlarınızda da bilet satış hizmeti vermekteyiz.

Tur harici ulaşım ihtiyaçlarınızda da bilet satış hizmeti vermekteyiz.