İnanöz Turizmİnanöz Turizm
Forgot password?

Club Çapa Hotel

Müsait Odalar

No Rooms Found
Otel
3 star
Türkiye
Kaş
Kaş, Andifli, 07580 Kaş/Antalya, Türkiye

Club Çapa Hotel Hakkında Bilgi

Çapa ismini bir marka haline getiren, Çapamarka’yı Cumhuriyet’ten önce kuran ve 95 yıl devam ettiren , aynı ismi taşıdığım Nuri Mehmet Çapa’nın bize bıraktığı Çapa ismini yaşatmak isteğimle başladı bu hikaye. Denizi çok severdi ve Bebek’te ilk yalıyı kendisi yaptırmıştı , çok sevdiği denize yakın olmak isterdi. Babam ve ben yapmış olduğu bu yalının bir benzerini yapabilir; Çapa ruhunu yansıtabilecek, birçok kişiye ulaşabilecek bir otel haline getirebiliriz diye düşündük. Club Çapa Böyle doğdu. Hem aile ortamının sıcaklığını yansıtan, hem de Kaş’ta kaliteli tatil yapabileceğiniz bir mekan haline gelmek için on sene boyunca hep kendimize bir şeyler eklemeye çalıştık.

Club Çapa Hotel Hizmet Politikaları

Tesis Özellikleri Club Çapa Hotel

Hem aile ortamının sıcaklığını yansıtan, hem de Kaş’ta kaliteli tatil yapabileceğiniz bir mekan haline gelmek için on sene boyunca hep kendimize bir şeyler eklemeye çalıştık.

0/5.0
Yorum Yaz

Misafir Görüşleri (0 reviews)

Sık Sorulan Sorular

Club Çapa Hotel ile ilgili sık sorulan sorulara ve yanıtlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Plaja iniş küçük havuzumuzdan sonra 20 basamaktır.

Lounge Bar: Yumuşak localarda Akdeniz’in keyfini çıkarabileceğiniz mekanımız. Sunset Bar: Güneşin batışını en güzel şekilde seyretmek isteyenler bu barımızı seçebilirler. Pool Bar: Havuzda veya havuz kenarında alkollü veya alkolsüz taze meyve kokteylerini deneyebilirsiniz. Club Çapa Beach Bar: Gün içinde her türlü yiyecek ve içecek servisi alabileceğiniz deniz kenarındaki mekanımız. Restaurant: Sabah kahvaltılarınızı ve akşam yemeklerinizi alabileceğiniz restaurantımızdan ayrıca gün içinde de faydalanabilirsiniz. Menümüz Akdeniz ve Türk mutfağı ve balık ağırlıklıdır.

Hız Teknesi: Civardaki adaları gezmek veya Kekova’ya kısa zamanda ulaşmak için kiralayabileceğiniz hız teknesi( 280 h.p ),Su sporları, Jet ski, Bisiklet, Bilardo, Masaj. Özel Turlar: Çift veya grup halinde katılabileceğiniz özel turlar. Kekova Gezi: Club Çapa’nın önünden binebileceğiniz size özel bir gulet ile Kekova’nın Tarihi ve doğal güzellikteki koylarını gezebilirsiniz.Yada minibüs servisimizden faydalanarak Üçağız köyünden binebileceğiniz size özel küçük bir tekneyle kekova’ya ulaşabilirsiniz. Patara: 12 km uzunluğundaki dünyaca ünlü kumsalı görebilirsiniz. Kaputaş: Turkuaz deniziyle ünlü plajı görebilirsiniz. Saklıkent: Bu eşsiz güzellikteki kanyonda serin sularda yürüyüp , yöresel yemeklerin keyfini çıkartabilir veya kano yapabilirsiniz. Dalış: Dalış okullarınla beraber dalış aktiviteleri Paraşütle atlama, Balık tutmak teknemizle mümkündür.

dışa

Club Çapa Hotel Kaş, Türkiye

Bu tesisin genel puanı

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo