İnanöz Turizmİnanöz Turizm
Forgot password?

Arkın Palm Beach

Müsait Odalar

No Rooms Found
Otel
5 star
Kıbrıs
Gazimağusa

Arkın Palm Beach Hakkında Bilgi

Arkin Palm Beach Hotel, Kuzey Kıbrıs Gazi Mağusa şehir merkezinde yer almaktadır. Arkın Palm Beach Otel’de Akdeniz Turkuazını, altın kumun görkemini, yeşilin doğadaki en güzel tonlarını ve gün batımının sıcak turuncusunu birarada yaşayabilirsiniz.

Arkin Palm Beach Hotel, Kuzey Kıbrıs Gazi Mağusa şehir merkezinde yer almaktadır. Arkın Palm Beach Otel’de Akdeniz Turkuazını, altın kumun görkemini, yeşilin doğadaki en güzel tonlarını ve gün batımının sıcak turuncusunu birarada yaşayabilirsiniz. 28.04.2015 tarihi itibariyle tesisteki havuz ve iskele kullanıma açıktır.

Arkın Palm Beach Hizmet Politikaları

Tesis Özellikleri Arkın Palm Beach

Arkin Palm Beach Hotel, Kuzey Kıbrıs Gazi Mağusa şehir merkezinde yer almaktadır. Arkın Palm Beach Otel'de Akdeniz Turkuazını, altın kumun görkemini, yeşilin doğadaki en güzel tonlarını ve gün batımının sıcak turuncusunu birarada yaşayabilirsiniz.

0/5.0
Yorum Yaz

Misafir Görüşleri (0 reviews)

Sık Sorulan Sorular

Her PAZARTESİ & PERŞEMBE ; PLAJDA SİNEMA GÖSTERİMİ Konaklama yapan misafirlerimize sinema gösterimi kişi başı 15 TL olup,misafirlerimiz konaklamaları esnasında gösterimden bir gün öncesi otel resepsiyonumuzdan rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Saat : 21:00 – 23:00 arası Her SALI;PLAJDA AKDENİZ GECELERİ Konaklama yapan misafirlerimize ücretsiz olup,Alınacak tüm yiyecekler,alkollü ve alkolsüz içecekler extradır.Saat:22:00– 01:00 arası Her ÇARŞAMBA;PLAJDA KARAOKE ve DJ Konaklama yapan misafirlerimize ücretsiz olup,Alınacak tüm yiyecekler,alkollü ve alkolsüz içecekler extradır.Saat : 22:00 – 01:00 arası Her CUMA;HAVUZ BAŞINDA KIBRIS GECESİ H.B ve T.P konaklama yapan misafirlerimiz için geçerlidir. (akşam yemeklerini havuz başında alacaklardır.) Konsept dışında *Sağlık ve Güzellik Merkezi: *Sauna ve buhar odası *Açık ve kapalı yüzme havuzu *Jimnastik salonu *Masaj odaları *Sağlık kulübü barı

*Cascata Restaurant Türk ve uluslararası mutfaklar *Lobby Lounge Hafif lezzetler ve kokteyller*Surf Bar Hafif lezzetler ve kokteyller *Beach Club Hafif lezzetler ve kokteyller*Teras Bar Hafif lezzetler ve kokteyller *İskele Restaurant Kıbrıs ve Türk mutfağından lezzetler (Yaz sezonunda)

Denize sıfır tesisin, 250 m uzunluğunda kum plajı bulunuyor. Plajda şezlong, minder, plaj şemsiyesi ve havlu ücretsiz.

Tesis, Gazimagosa şehir merkezine 5 km, Ercan Havaalanı'na 45 km, Larnaca Havaliman'ına 55 km mesafede yer alıyor.

65

Arkın Palm Beach Kıbrıs

Bu tesisin genel puanı

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo